PRONOVIAS 2022 // Eden Collection 3

  • przez

PRONOVIAS 2022

Eden Collection

 

 

Wrzesień to tradycyjnie początek pokazów i prezentacji kolekcji na kolejny sezon. Światowy, hiszpański gigant mody ślubnej, czyli legendarny PRONOVIAS, jako jeden z pierwszych zaprezentował swoje najnowsze kolekcje na 2022 rok. Jak zwykle kolekcje są spójne, konsekwentnie utrzymane w założonej linii stylistycznej i obfitują w różnorodne modele dopasowane do zróżnicowanych sylwetek panien młodych. Warto przypomnieć, że to hiszpańska marka, jako pierwsza wprowadziła na świecie linię plus size dostępną w regularnych kolekcjach.

 

 

 

 

Najnowsze dwie kolekcje PRONOVIAS 2022, czyli Oasis i Eden są ciekawym wyłomem w wieloletniej historii marki. Przede wszystkim są to kolekcje dużo prostsze i skromniejsze, niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni od ponad dekady. To niezwykle ciekawe zjawisko, bo o ile Pronovias zawsze zachwycał wyrafinowaną prostotą, o tyle tegoroczna kolekcja Eden wydaje się wręcz ascetyczna.

 

 

Kolekcja Oasis jest zdecydowanie bardziej wyrafinowana i w duchu Pronovias i nie ukrywam, że to ona skradła moje serce. Widać po raz kolejny inspiracje modą ślubną z Izraela i nie zdziwię się, jeśli Pronovias w przyszłym sezonie nawiąże współpracę z jedną z izraelskich marek, np. Berta, Galia Lahav, Liz Martinez, Zahavit Tshuba. Póki co czekamy na najbardziej wyczekiwaną kolaborację ostatnich lat, czyli Pronovias x Vera Wang.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zobaczymy już na początku października podczas New York Bridal Fashion Week.

 

 

REKLAMA

 

BUTINA

 

 

CHIHUA

 

 

COCORA

 

 

DAZU

 

zdjęcia: materiały prasowe

The post PRONOVIAS 2022 // Eden Collection 3 first appeared on Bridelle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *